4816P-2-562LF
MFR.Part #
4816P-2-562LF
JLCPCB Part #
C1736769
Description
15 16 5.6kΩ 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS