CRT0603-PW-4642ELF
MFR.Part #
CRT0603-PW-4642ELF
JLCPCB Part #
C4335530
Description
-55℃~+155℃ 100mW 46.4kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS