4816P-2-564LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4816P-2-564LF
JLCPCB Part #
C1737205
Package
SOIC-16-5.6mm
Description
15 16 560kΩ 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS