4816P-2-563LF
MFR.Part #
4816P-2-563LF
JLCPCB Part #
C1736771
Description
15 16 56kΩ 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS