4611X-101-470LF
MFR.Part #
4611X-101-470LF
JLCPCB Part #
C6689076
Package
SIP-11
Description
10 11 200mW 47Ω ±250ppm/℃ SIP-11 Resistor Networks, Arrays ROHS