4613X-101-470LF
MFR.Part #
4613X-101-470LF
JLCPCB Part #
C1359046
Package
SIP-13-2.54mm
Description
12 13 200mW 47Ω ±250ppm/℃ SIP-13-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS