4611X-101-100LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4611X-101-100LF
JLCPCB Part #
C5527812
Package
SIP-11
Description
10 10Ω 11 200mW ±250ppm/℃ SIP-11 Resistor Networks, Arrays ROHS