CW105550A-68NJ
MFR.Part #
CW105550A-68NJ
JLCPCB Part #
C5636758
Description
1.12Ω 1.62GHz 180mA 22@200MHz 68nH AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS