4608X-AP1-333LF
MFR.Part #
4608X-AP1-333LF
JLCPCB Part #
C1358665
Package
SIP-8-2.54mm
Description
200mW 33kΩ 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS