CRT0402-BZ-1602GLF
MFR.Part #
CRT0402-BZ-1602GLF
JLCPCB Part #
C4087186
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS