RLB0913-472K
MFR.Part #
RLB0913-472K
JLCPCB Part #
C7051048
Package
Plugin,D=8.5mm
Description
16Ω 4.7mH 50mA ±10% 插件,D=8.5mm Power Inductors ROHS