4608X-102-105LF
MFR.Part #
4608X-102-105LF
JLCPCB Part #
C1358039
Package
SIP-8-2.54mm
Description
1MΩ 300mW 4 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS