4608M-101-101LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4608M-101-101LF
JLCPCB Part #
C1359059
Package
SIP-8-2.54mm
Description
100Ω 250mW 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS