2100HT-1R0-H-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
2100HT-1R0-H-RC
JLCPCB Part #
C1335648
Package
Plugin,D=21.8mm
Description
1uH 21.7A 3mΩ ±15% 插件,D=21.8mm Power Inductors ROHS