4308R-101-101LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4308R-101-101LF
JLCPCB Part #
C1358466
Package
SIP-8-2.54mm
Description
100Ω 200mW 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS