4608M-102-101LF
MFR.Part #
4608M-102-101LF
JLCPCB Part #
C1359285
Package
SIP-8-2.54mm
Description
100Ω 4 400mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS