4604M-101-271LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4604M-101-271LF
JLCPCB Part #
C1358638
Package
SIP-4-2.54mm
Description
250mW 270Ω 3 4 ±100ppm/℃ ±2% SIP-4-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS