4304M-102-222
MFR.Part #
4304M-102-222
JLCPCB Part #
C1360267
Package
SIP-4-2.54mm
Description
2 2.2kΩ 4 400mW ±100ppm/℃ ±2% SIP-4-2.54mm Resistor Networks, Arrays