4610H-101-221LF
MFR.Part #
4610H-101-221LF
JLCPCB Part #
C1359631
Description
10 220Ω 300mW 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS