4310H-104-221/331
MFR.Part #
4310H-104-221/331
JLCPCB Part #
C6417917
Package
SIP-10
Description
10 16 220Ω、330Ω 300mW ±100ppm/℃ ±2% SIP-10 Resistor Networks, Arrays