4308R-104-112/112
MFR.Part #
4308R-104-112/112
JLCPCB Part #
C1359893
Package
SIP-8-2.54mm
Description
1.1kΩ 12 200mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays