4310R-102-623
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4310R-102-623
JLCPCB Part #
C1360010
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 300mW 5 62kΩ ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS