4610X-101-502LF
MFR.Part #
4610X-101-502LF
JLCPCB Part #
C1359451
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 200mW 5kΩ 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS