4610H-104-331/471L
MFR.Part #
4610H-104-331/471L
JLCPCB Part #
C1359766
Description
10 16 300mW 330Ω、470Ω ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS