4310R-102-510LF
MFR.Part #
4310R-102-510LF
JLCPCB Part #
C1359964
Description
10 300mW 5 51Ω ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS