4310R-101-331LF
MFR.Part #
4310R-101-331LF
JLCPCB Part #
C1358493
Description
10 200mW 330Ω 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS