4310R-101-510LF
MFR.Part #
4310R-101-510LF
JLCPCB Part #
C6417961
Package
SIP-10
Description
10 200mW 51Ω 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10 Resistor Networks, Arrays ROHS