4310R-102-472
MFR.Part #
4310R-102-472
JLCPCB Part #
C6687868
Package
SIP-10
Description
10 300mW 4.7kΩ 5 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10 Resistor Networks, Arrays