4605X-101-151LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4605X-101-151LF
JLCPCB Part #
C6420714
Package
SIP-5
Description
150Ω 200mW 4 5 ±100ppm/℃ ±2% SIP-5 Resistor Networks, Arrays ROHS