3362F-1-253LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3362F-1-253LF
JLCPCB Part #
C6384627
Package
Plugin
Description
1 25kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS