SMBJ90A-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMBJ90A-QH
JLCPCB Part #
C1518375
Package
DO-214AA
Description
-55℃~+150℃ 104V 189.8V 1uA 20A@8/20us 600W 90V TVS Unidirectional DO-214AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS