SRR1240-560M
MFR.Part #
SRR1240-560M
JLCPCB Part #
C3222901
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.65A 1.8A 170mΩ 56uH ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS