3386Y-1-104LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3386Y-1-104LF
JLCPCB Part #
C6675627
Package
Plugin
Description
1 100kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS