4114R-1-391LF
MFR.Part #
4114R-1-391LF
JLCPCB Part #
C1358484
Package
DIP-14-2.54mm
Description
14 250mW 390Ω 7 ±100ppm/℃ ±2% DIP-14-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS