PWR2615WR470JE
MFR.Part #
PWR2615WR470JE
JLCPCB Part #
C3924725
Package
SMD,6.6x3.9mm
Description
-55℃~+275℃ 1W 470mΩ Wirewound Resistor ±150ppm/℃ ±5% SMD,6.6x3.9mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS