4304M-102-302LF
MFR.Part #
4304M-102-302LF
JLCPCB Part #
C1360761
Description
2 3kΩ 4 400mW ±100ppm/℃ ±2% SIP-4-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS