4310R-101-182
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4310R-101-182
JLCPCB Part #
C1365779
Package
SIP-10-2.54mm
Description
1.8kΩ 10 200mW 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays