4114R-1-123LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4114R-1-123LF
JLCPCB Part #
C7014446
Package
DIP-14
Description
12kΩ 14 250mW 7 ±100ppm/℃ ±2% DIP-14 Resistor Networks, Arrays ROHS