CW160808-18NJ
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CW160808-18NJ
JLCPCB Part #
C2049238
Package
0603
Description
170mΩ 18nH 700mA ±5% 0603 Power Inductors ROHS