4114R-1-121LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4114R-1-121LF
JLCPCB Part #
C7014444
Package
DIP-14
Description
120Ω 14 250mW 7 ±100ppm/℃ ±2% DIP-14 Resistor Networks, Arrays ROHS