3362W-1-104LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3362W-1-104LF
JLCPCB Part #
C81165
Package
Plugin-3P,7x6.6mm
Description
1 100kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件-3P,7x6.6mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS