78F820J-RC
MFR.Part #
78F820J-RC
JLCPCB Part #
C1329750
Description
175mA 3.6Ω 60@2.5MHz 6MHz 82uH ±5% 插件,D2.8xL7.1mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS