5900-472-RC
MFR.Part #
5900-472-RC
JLCPCB Part #
C17388472
Description
3.7Ω 340mA 380mA 4.7mH Drum-core inductor ±10% 插件,D11.5xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS