2200HT-330-V-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
2200HT-330-V-RC
JLCPCB Part #
C1331460
Package
Plugin,D=1mm
Description
25mΩ 33uH 8.4A ±15% 插件,D=1mm Power Inductors ROHS