9250-563-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
9250-563-RC
JLCPCB Part #
C19609976
Package
Plugin,D4.1xL10.4mm
Description
190mA 2.23Ω 25MHz 50@2.5MHz 56uH ±10% Plugin,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS