2200HT-100-V-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
2200HT-100-V-RC
JLCPCB Part #
C1335629
Package
Plugin,D=1mm
Description
10uH 11.2A 14mΩ ±15% 插件,D=1mm Power Inductors ROHS