2100HT-330-V-RC
MFR.Part #
2100HT-330-V-RC
JLCPCB Part #
C17314025
Package
Plugin,D=21.8mm
Description
31mΩ 33uH 6.1A ±15% Plugin,D=21.8mm Power Inductors ROHS