2100HT-331-V-RC
MFR.Part #
2100HT-331-V-RC
JLCPCB Part #
C1330076
Package
Plugin,D=0.9mm
Description
160mΩ 2.7A 330uH ±15% 插件,D=0.9mm Power Inductors ROHS