2100HT-1R5-H-RC
MFR.Part #
2100HT-1R5-H-RC
JLCPCB Part #
C17361125
Package
Plugin,D=21.8mm
Description
1.5uH 19.8A 3mΩ ±15% 插件,D=21.8mm Power Inductors ROHS