2100HT-180-H-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
2100HT-180-H-RC
JLCPCB Part #
C1330079
Package
Plugin,D=21.8mm
Description
16mΩ 18uH 8.6A ±15% 插件,D=21.8mm Power Inductors ROHS